Прес-анонс

8 квітня 2015 року о 17:00 відбудеться зустріч зацікавлених осіб з приводу брендінгу Миколаївщини. Місце проведення: хол Миколаївської обласної ради за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22

Шановна громадо!

Ми раді повідомити про старт проекту з розробки територіального бренду Миколаївщини!

Як і інші українські регіони, наша область сьогодні відчуває необхідність розвитку туристичного потенціалу, залучення інвестицій, підвищення репутаційного капіталу регіону, оздоровлення демографії та міграційних потоків. Загальні тенденції розвитку територій демонструють нам, як важливо для регіону мати єдиний сильний бренд, що представлятиме всю Миколаївщину, а не тільки місто або область окремо.

Необхідно об’єднати наявні ресурси і зусилля для того, щоб Миколаївська область отримала гідний бренд. У разі взаємодії органів влади, бізнесу, широкої громадськості, а також, за підтримки фахівців, процес розробки має всі перспективи для подальшого розвитку.

Про створення територіального бренду дискусії в Миколаєві ведуться ще з 2010 року. Однак, результату, який допоміг би нам просувати свій туристичний та інвестиційний потенціал все ще немає.

Під час зустрічи відбудеться формування розширеної робочої групи. Ми запрошуємо всіх, хто займався цим раніше та всіх, кому цікавий брендінг Миколаївщини, зібратися для того, щоб обговорити запропонований план дій та його втілення в життя.

Детальніше про запропоновані заходи ви зможете дізнатися, відвідавши сторінку http://nikbrand.com. Приєднатися до співпраці над проектом можна у розділі “Прийняти участь”.

Контактна особа: Олександр Максименко, т. 0939359165