Перший етап Брендінгу Миколаєва та області близький до завершення

Шановні друзі!

21 травня 2015 перші підсумки етапу Брендінгу Миколаїва та області обговорено на засіданні координаційної ради з питань туризму Миколаївської ОДА.

Кому цікавий проект брендінгу?

Отже, 150 громадян проявили активний інтерес до проекту в соцмережі Фейсбук (учасники сторінки https://www.facebook.com/nikbranding).fb-nik

Окрім жителів Миколаєва та області (96 осіб), тема брендінгу краю небайдужа херсонцям (20), киянам (15), а також жителям Львова (4) та ін.

На сьогодняшній день до активної роботи над проектом побажало приєднатися 29 осіб. Це переважно мешканці Миколаїва, серед яких є представники досить різних сфер та професій — рекламісти, маркетологи, дизайнери, керівники агенцій та друкарні, представники ЗМІ, представники сфери туризму, інженери, фріленсери, підприємці, фінансові консультанти, юристи, ІТ-спеціалісти, депутати, та навіть, оцінщик культурних цінностей. Також, є представники науки та освіти, аспірант, професор. Є і студенти та стажери органів влади.

Всі вони заповнили анкету сайту nikbrand.com та увійшли до складу Розширеної робочої групи.

9 учасників готові взяти безпосередню участь у розробці туристичного логотипу проекту.

nik2

Думки учасників з приводу того, на яку територію (місто/область) слід робити акцент у розробці, розділилися наступним чином: половина вважає доцільним створювати єдиний бренд для міста та області, чверть — за окремий бренд Миколаєва, чверть — за окремий бренд області.

Про що повинен розповісти створюваний бренд?

За результатами опитування можна простежити, що в залученні туристів, на думку РРГ, важливу роль відіграють перлини області (Трикрати, Мигія, Кінбурн, Коблево, о.Березань, Актовський каньйон, гранітно-степове Побужжя, Очаків), а також, історичні місця та пам’ятки (Ольвія, музей Суднобудування і флоту, Миколаївський зоопарк, Пелагеївський монастир, Музей ракетних військ, городище Дикий сад).

Можна визначити такі очікування учасників від туристичного бренду:

потрібен узагальнюючий образ, який дозволить ефектно представити як місто Миколаїв, так і атракції області. При створенні ТЗ для подальшої розробки атрибутів бренду пропонується не обмежувати розробників чіткою настановою місто/область. Це може бути як єдиний логотип, так і 2 логотипа, об’єднані єдиною стилістикою.

Наприклад, туристичні логотипи Львова та Львівської області:

lviv-logo

До 25 травня члени робочої групи повинні визначитись з іншими вимогами до майбутнього бренду, після чого буде сформовано ТЗ проекту.

Нагадуємо, що проект є відкритим для участі будь-якої особи, що зацікавлена у розвитку Миколаївщини. Приєднатися до проекту можна на будь-якому етапі, заповнивши форму на сайті: http://nikbrand.com/uchastie