Новий бренд Миколаїва офіційно представлено громаді

nik-brand21 квітня, заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська провела чергове засідання Ради з питань розвитку туризму та рекреаційно-курортної діяльності при ОДА, на якому було представлено ітог роботи — прийнятий бренд Миколаївщини.

Про поетапне створення бренду і бренд-буку області розповів голова робочої групи з даного питання Олександр Максименко. Поетапне прийняття концепції «Святий Миколай», створення образу, візуалізація, апробація на Міжнародній туристичній виставці УІТТ-2016.

Після одноголосного затвердження бренду членами Ради, дизайнерів та розробників туристичного бренду Романа Дорошенка та Миколу Суріна було нагороджено подяками за пророблену роботу.

Зараз триває робота над наповненням брендбуку, в якому детально розписана «інструкція» по зображенню «Миколая» — розташування знаку, колір, шрифти та багато іншого.

Роботу над брендбуком виконує Брендінгове агентство «Грейдс», котре і запропонувало використання саме образу Миколая у якості територіального бренду Миколаївщини, та допомогло з механікою та організацією процесу розробки.